Quantcast

O MiaBella

Když jsem si poprvé prohlížela obrázky módy z 50. let minulého století, byla jsem v úžasu. Ženy si oblékaly na každou příležitost, dokonce i v domácnosti výhradně šaty, nebo sukně s délkou do půl lýtek. Naprosto mě uchvátily vzory jejich látek - puntíkaté, květované v nejrůznějších barevných kombinacích. 

I já jsem tomuto trendu podlehla a do svého šatníku začala střádat retro modely. Brzy jsem však zjistila, že sehnat v Čechách pěkné retro šaty, které budou originální a zajímavé je docela velký problém. V tom mě napadlo: „Proč bych šaty nemohla začít šít sama?“     

V květnu 2014 jsem se spojila se svou kamarádkou, která je vyučená dámská krejčová a začaly jsme společně vytvářet úplně první modely značky MiaBella. Jako první vznikl model SUSAN s lodičkovým výstřihem a knoflíčky na zádech. Postupem času zájem o šaty rostl a my jsme přidávaly nové a nové modely, přizpůsobené požadavkům zákazníc. 
Postupně jsme do nabídky přidaly taky bambusové tričká, kožené bundy, kabáty a různé doplňky.

Postupem času se do obchodu zapojil i můj manžel, který se nyní stará o marketing, e-shopové objednávky a o naše zahraniční pobočky. Zatím máme tři. Na Slovensku v Bratislavě a v Martine a v Maďarsku kousek do Budapešti.
V současné době zaměstnáváme 7 dámský krejčových, které šaty šijí podle návrhů a z materiálů, které sama připravuji. Inspiraci čerpám ze starých dobových fotek a taky z originálních střihů z 50. let.
MiaBella však není pouze o retro šatech. Snažím se navrhovat krásné a dobře padnoucí šaty, které zvýrazňují ženskou siluetu a přednosti a které skryjí různé nedostatky, které má snad každá z nás. 

Šaty šijeme převážně na míru, s výběrem vhodného střihu a správné velikosti vám ráda pomůžu. Klidně mi napište, zavolejte, nebo si šaty přijďte vyzkoušet do mého showroomu :-)

Lenka Izsák 

       DSC_6011      Snímka obrazovky 2014-12-15 o 22.07.56