Quantcast
Aktuálně máme poslední volný termíny na ušití svatebních šatů na podzim. Objednávejte se na www.miabella.cz/objednat-se-na-zkouseni/

O NÁS

MiaBella vznikla v roce 2014 jako srdcový projekt Lenky Izsák zaměřený na šaty inspirované 50. léty, které podtrhují ženskou krásu a lichotí každé postavě. To byla pro český trh úplná novinka a konceptu MiaBella se tak od samého začátku skvěle dařilo. Zanedlouho jsme proto do nabídky přidali i retro svatební šaty těšící se velké oblibě hlavně u nevěst toužících po netradičních svatebních šatech na míru, které se v půjčovnách shání těžko. 

 

A právě přání a potřeby našich nevěst byly a stále jsou tím, co nás inspiruje a posouvá dál. Pod značkou MiaBella Bridal tak dnes vznikají originální, pohodlné a ženské svatební šaty a v naší nabídce nechybí ani široký výběr šatů, sukní a topů pro družičky. Naše řada By MiaBella se zase zaměřuje na tvorbu udržitelných kousků pro denní nošení a najdete v ní vlněné kabátky, trička, šaty i sukně. Všechny naše kolekce spojují skvěle padnoucí střihy, jednoduchost, precizní zpracování a maximálně pohodlné materiály. 

 

Děláme zkrátka vše proto, abyste se zamilovaly na první dotek. Chcete se o kvalitě našich služeb přesvědčit na vlastní kůži? Objednejte se na zkoušení.

 

“Navrhování a šití šatů je mou dlouholetou vášní. Nic se nevyrovná tomu pocitu, kdy si zákaznice oblékne šaty z naší dílny a je překvapená, jak krásně může vypadat.”

Lenka Izsák

DSC00019w

 

Jak pracujeme

Všechny naše modely vznikají v České republice z materiálů od lokálních dodavatelů. Náš tým tvoří 5 vyučených krejčových a ve svatební sezóně se rozšiřuje o další tři páry šikovných rukou. U nás v salonu vám vždy rádi poradíme s výběrem toho pravého modelu. A jak probíhá proces šití na míru? To se dozvíte tady.

 

Záleží nám hlavně na vaší spokojenosti a na udržitelnosti. Jsme držiteli certifikátu ZÁPRAŽÍ originální produkt®, který je udělován produktům vznikajícím lokálně, s ohledem na tradici, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Víme, že zakázkové šití obnáší velkou zodpovědnost a pořádnou dávku krejčovského umu. Nic nás proto nepotěší víc, než recenze spokojených zákaznic. Recenze na naše služby si můžete přečíst ZDE:

Sme ZAKÁZKOVÉ 

Kontakt

Salon MiaBella

Na Skále 217, Svojetice, Praha-východ 251 62. 

 

telefon: +420 724 162 383 

e-mail: info@miabella.cz

 

Otevírací doba

Zkoušky svatební šatů probíhají od pondělí do pátku. Na zkoušení se prosím objednejte předem telefonicky nebo prostřednictvím rezervačního systému.


DSC09963w_1