Quantcast

Meruňkové plesové šaty s vlečkou - vel. 40 a 42

  • jemné plesové šaty s krajkovým živůtkem a rukávky
  • střih ve tvaru A s nařaseným živůtkem a sukní
  • materiál je šifonový samet
  • délka 155 cm od ramene k přednímu lemu
  • zadní díl je prodloužený do vlečky
  • skladem velikost:
    40 - prsa 100cm, pas 81cm
    42 - prsa 104cm, pas 85cm - 2kusy
3 290 Kč

Model: 26142501

Materiál

Šifonový samet je lehký a vzdušný a proto působí velice efektním dojmem při pohybu. V případě zájmu je možné ušít Vámi vybrané šaty v jakékoliv jiné barvě dle vzorkovníku. U šatů je možnost vybrat si z konfekčních velikostí, ale protože nejlépe Vám padnou šaty ušité přesně podle Vašich rozměrů, nabízíme také šití na zakázku.

Údržba

Šaty doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

U tohoto modelu není možná změna barvy.

U většiny společenských šatů je možné změnit barvu, podle vzorníku k danému modelu. Pokud si nejste jistá výběrem barvy ze vzorníku, nebo byste si chtěla "ošahat" vybraný materiál, můžeme Vám poslat vzorky vybraného materiálu ve vybrané barvě. Cena vzorku je 200,- Kč.

Některé modely šatů jsou ušité z více materiálů (např. hedvábný šifon a krajka). V tomto případě je nutné potvrdit barvu obou dvou materiálů. Za změnu barvy je příplatek 900,- Kč. Termín dodání šatů, u kterých byla změněna barva je 10 – 15 pracovních dnů. Upozorňujeme, že šaty u kterých byla změněna barva na přání zákaznice, není možné vrátit.

eDressit 2014

Kategorie: PLESOVÉ ŠATY VÝPRODEJ, POSLEDNÍ KUSY
Položka byla vyprodána…