Quantcast

Bohémské svatební šaty s květinovou výšivkou

  • živůtek šatů je ušitý z jemného tylu v tělové barvě zdobený krajkovou aplikací
  • hladká tylová sukně není v pase řasená a proto lichotí postavě
  • živůtek má všitou podprsenku a na zádech hlubší V výstřih
  • šaty vám ušijeme přesně na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá
  • na šatech je možné provést i drobné úpravy střihu


Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

15 990 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Něžné svatební šaty v bohémském stylu jsou zajímavé květinovou aplikací na živůtku, které je našitá na tylu v tělové barvě. Zadá šatů jsou zcela odhalena. Bohatá splývavá sukně vychází ze saténového pásečku. Šaty jsou vhodné pro svatbu v přírodě v teplém letním období. Nevěsta si bude připadat jako něžná víla. K šatům se hodí i botičky zcela bez podpatku nebo i svatební balerínky. Model: 0117010700

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Materiál

Šaty jsou ušité z jemného sametového šifonu. Složení 100% polyester.

Údržba

Šaty doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty můžete pouze na nejnižší teplotu z rubové strany.

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

V případě zájmu o jinou barvu nás prosím kontaktujte na info@miabella.cz.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)