Quantcast

Jemné celokrajkové svatební šaty ADELE

  • jednoduché svatební šaty v bohémském stylu
  • hluboký V výstřih na zádech a dlouhé rukávy
  • ušité z několika druhů krajek se vzorem kytiček
  • podšité jemnou elastickou podšívkou v tělové barvě
  • šaty vám ušijeme na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá
  • na šatech je možné provést drobné úpravy střihu, například tvar výstřihu, délka rukávů nebo barva podšívky


Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

19 500 Kč
Můžeme doručit do:
2.3.2022
Na objednání 2-3 měsíce

Nádherné jednoduché svatební šaty se hodí pro nevěsty, které mají rády bohémský styl a chtějí zdůraznit svoji ženskost. Šaty jsou ušité z několika druhů jemných krajek s motivem malinkých kytiček. Spodní okraj sukně je lemovaný bordurou. Šaty jsou podšité jemnou elastickou podšívkou v tělové barvě. Délka šatů je 155 cm od ramene k přednímu lemu. Šaty doporučuji doplnit květinovým věnečkem.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Materiál

Složení materiálu:
Podšívka: 100% polyester
Krajka: 100% polyester

Údržba

Šaty doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty můžete pouze na nejnižší teplotu z rubové strany.

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Barva jako na obrázku.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)