Quantcast

Lehounké svatební šaty MEGAN PLUS

  • lehounké splývavé svatební šaty
  • krajkový živůtek s hlubším V výstřihem
  • 3/4 krajkové rukávy
  • jemná, splývavá sukně ze 17 metrů šifonu
  • šaty vám ušijeme přesně na míru, abyste ve svůj velký den byla dokonalá
  • na šatech je možné provést drobné úpravy střihu, např. přizpůsobit hloubku výstřihu, délku rukávů a pod.

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

16 900 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Romantické svatební šaty se hodí především na svatbu ve stylu boho. Živůtek je decentně zdobený krajkou a má výstřih do V, který vyplňuje tyl. Pas je zvýrazněn nenápadným páskem, ze kterého vychází bohatá tylová sukně ušitá ze 17 metrů šifonu. Délka šatů je 155 cm od ramene k přednímu lemu. Zip šatů je na zádech. 

Materiál

Materiál krajka 100% polyester a jemný šifon 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Barva jako na obrázku, nebo v šedo-modré barvě.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)

Kategorie: SVATEBNÍ ŠATY
Položka byla vyprodána…