Quantcast

OBARVENÍ MODRÁ - šaty s hlubokým V výstřihem

  • lehké svatební šaty z bavlněné krajky obarvené na modrou barvu
  • šaty barvíme v celku pečlivým namíchaním správného poměru barev
  • podšívka na šatech je po obarvení světlejší, než vrchní krajka pro zajímavější výsledek
  • v ceně barvení je i přešití jednotlivých švů, které se při barvení neobarví
  • momentálně je v nabídce barvení na modrou a červenou barvu. Připravujeme i další barevné odstíny

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

2 690 Kč

Romantické svatební šaty se hodí především na svatbu ve stylu boho. V těchto jemných šatech se budete cítit jako lesní víla. Živůtek je decentně zdobený jemnou bavlněnou krajkou a podšitý elastickou podšívkou v tělové barvě. Šaty mají hluboký výstřih do V, který vyplňuje průhledný tyl. Šaty mají všité košíčky. Doporučuji nalepovací samodržící silikonou podprsenku. Pas je zvýrazněn nenápadným páskem, ze kterého vychází bohatá tylová sukně ušitá ze 17 metrů šifonu. Délka šatů je 155 cm od ramene k přednímu lemu. Zip šatů je na zádech. 

Materiál

Materiál krajka 50% bavlna + 50% polyester a jemný šifon 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)

 

 

Kategorie: SVATEBNÍ ŠATY
Položka byla vyprodána…