Quantcast

PŘEŠITÍ - Lehounké svatební šaty

  • lehounké splývavé svatební šaty
  • krajkový živůtek s hlubším V výstřihem na předním i zadním díle
  • jemná, splývavá sukně ušitá ze 17 metrů šifonu
  • šaty vám ušijeme přesně na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá
  • na šatech je možné provést drobné úpravy střihu, jako např. hloubku výstřihu, přidat rukávy a pod.


Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

2 990 Kč
Můžeme doručit do:
2.3.2022
Na objednání 2-3 měsíce

Romantické svatební šaty se hodí především na svatbu ve stylu boho. V těchto jemných šatech se budete cítit jako lesní víla. Živůtek je decentně zdobený krajkou a má výstřih do V, který vyplňuje tyl. Pas je zvýrazněn nenápadným páskem, ze kterého vychází bohatá tylová sukně ušitá ze 17 metrů šifonu. Délka šatů je 155 cm od ramene k přednímu lemu. Zip šatů je na zádech. 

Materiál

Materiál krajka 100% polyester a jemný šifon 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Šaty je možné ušít i v jiných barvách. V případě zájmu o jinou barvu nás prosím kontaktujte.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)

 

Kategorie: SVATEBNÍ ŠATY
Položka byla vyprodána…