Quantcast

Svatební šaty ADELE s rukávy

  • šaty mají mírně kulatý výstřih protažený na ramena
  • 3/4 krajkové rukávky
  • materiál je matný svatební satén a vintage krajka
  • prodloužený živůtek a kolová sukně
  • šaty vám ušijeme na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá
  • na šatech je možné provést drobné úpravy střihu, např. tvar výstřihu, délku rukávů, délku sukně

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

8 890 Kč

Elegantní svatební šaty jsou zajímavé kombinací vintage krajky, krémové barvy a matného svatebního saténu. Krajka na zádech není podšitá a působí velice efektně. Šaty mají mírně kulatý výstřih a 3/4 rukávy po loket. Na obrázku mají šaty prodloužený živůtek, ale dají se ušít i s klasickým živůtkem do pasu. Na živůtek navazuje kolová sukně, která je focená se spodničkou. Spodnička není součástí šatů, k dokoupení ji najdete v kategorii Originální výběr - spodničky. Svatební šaty obvykle šijeme na jednu zkoušku v průběhu šití. Střih šatů je možné mírně přizpůsobit tak, aby vám šaty co nejlépe pasovaly.

Materiál

Bílý svatební satén - 100% polyester + krajka - 100% polyester. Šaty jsou splývavé a nemačkavé. Šaty šijí české vyučené švadleny.

Údržba šatů

Šaty doporučujeme prát v ruce. Žehlit je můžete na střední teplotu.

Termín dodání svatebních šatů může být v hlavní sezoně (březen - srpen) až 3 měsíce. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.
Příplatek za expresní ušití do 2-4 týdnů je 1 000Kč.

Šaty lze objednat v jakékoliv jiné barvě, nebo z jiného materiálu, než je na obrázku. Pokud máte zájem o tuto změnu kontaktujte nás na info@miabella.cz, nebo navštívte náš showroom.


Svatební šaty obvykle šijeme na míru, abychom zajistili to, že vám budou pasovat co nejlépe. Ideální je, pokud si šaty můžete přijet osobně vyzkoušet do showroomu MiaBella a domluvíme se na konkrétním střihu a materiálu šatů. Svatební šaty šijeme na jednu, vyjímečně i dvě zkoušky v průběhu šití. 
Tabulka konfekčních velikostí:

Retro šaty 3-2015

Kategorie: SVATEBNÍ ŠATY
Položka byla vyprodána…