Quantcast

Svatební šaty AMELIE z třpytivé krajky s perličkami

  • elegantní svatební šaty ušité z růžového saténu a 
    třpytivé krajky zdobené malými flitrami a perličkami
  • šaty mají přední lodičkový výstřih, zadní menší V výstřih a krátké rukávky
  • splývavá sukně jemně obebíná boky a dál se rozšiřuje do vlečky 
  • šaty vám ušijeme na míru, přesně podle vaších rozměrů. Můžeme vám přizpůsobit délku rukávů, tvar výstřihu i další detaily.

    Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09
21 900 Kč
Můžeme doručit do:
1.6.2022
Na objednání 2-3 měsíce

Proměňte se v elegantní glamour nevěstu v romantických svatebních šatech jakoby ušitých z kapek rosy. V těchto jemných šatech se budete cítit jako víla. U šatů je možné změnit hloubku předního i zadního výstřihu a taky délku rukávů. Zároveň je možné ušít šaty i jiné barvě. Délka šatů je 155 cm od ramene k přednímu lemu. Zip šatů je na zádech. 

Materiál

Materiál krajka + podšívka 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

 Šaty je možné ušít i v jiných barvách. V případě zájmu o jinou barvu nás prosím kontaktujte.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)