Quantcast

Šaty na ramínka s bohatou tylovou sukní, vel. 36

  • odvážné svatební šaty mají hluboký V výstřih a tenoučké ramínka
  • vyšívaný živůtek je lehce průhledný a zdobený jemnými kamínky
  • bohatá tylová sukně s vlečkou
  • SKLADEM VELIKOST 36
    Obvod prsou 89, obvod pasu 70, délka šatů 155

 Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

17 690 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Dechberoucí svatební šaty, v kterých se budete cítit jako lesní víla. Šaty mají lehce průhledný tylový živůtek bohatě zdobený výšivkou a třipytivými kamínky. Pokud si na průhledný živůtek netroufáte, můžeme živůtek podšít tylem v tělové barvě. Na jednoduchý živůtek navazuje bohatá tylová sukně, která dodává šatům lehkost a romantický vzhled. Pas je zdobený krajkou a kamínky. Model: 0115240700

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu. Složení matierálů: tyl 100% polyester, podšívka 100% polyester.

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

U šatů je možné změnit barvu sukně.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)