Quantcast

Svatební šaty se skládanou saténovou sukní, vel. 42 a 44

  • elegantní svatební šaty mají živůtek zdobený jemnou vyšívanou krajkou a kamínky
  • na zádech je dominantní krásný výšivka, záda jsou průhledná
  • jednoduchá skládaná sukně z pevného mikáda drží krásně
  • šaty krásně tvarují postavu a jsou vhodné i pro větší velikosti
  • SKLADEM VELIKOST 42
    Obvod prsou 104cm, obvod pasu 85cm, délka šatů 155cm
    Obvod prsou 110cm, obvod pasu 90cm, délka šatů 155cm

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

6 990 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Překlásné svatební šaty, které jsou zajímavé bohatě zdobeným živůtkem. Zadní strana živůtku je průhledná. Na živůtek navazuje jednoduchá skládaná sukně z pevného mikáda. Na obrázku jsou šaty focené bez spodničky. Pokud chcete docílit většího objemu sukně, můžete si pod šaty vzít spodničku. Součástí živůtku je i všitá podprsenka. Šaty mají velice slušitý střih a pasují i dámám plnějších tvarů. Model: 0011605070.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Model: 01160507

Údržba

Šaty doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.
Složení materiálů: satén -  mikádo 100% polyester, tyl + podšívka 100% polyester.

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)