Quantcast
Aktuálně máme poslední volná místa pro ušití svatebních šatů na ČERVENEC. Objednejte si zkoušku co nejdřív.

Třpytivé svatební šaty LUNA

  • Moderní svatební šaty ušité z jemného tylu zdobeného třpytkami,
  • šaty mají hlubší přední V výstřih a zadní véčko až do pasu,
  • v pase je sukně hladká, bez řasení a tím lichotí postavě,
  • šaty vám ušijeme na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá,
  • můžeme provést i drobné úpravy, například upravíme tvar výstřihu, délku rukávů, barvu sukně...

3

Můžeme doručit do:
24.10.2022
22 500 Kč
Na objednání 3-5 měsíců

Svatební šaty LUNA byly navrženy pro moderní a stylové nevěsty. Potřebujete vždy něco extra? Sledujete módní trendy a chcete být dokonalá a neopakovatelná nevěsta? Pak byly vytvořeny právě pro vás.

Velice jemný a lehký tyl z kterého jsou šaty ušity je posetý milionem jemných třpytek. Šaty mají elegantní hlubší přední výstřih protažený do špičky až do pasu. Zadní díl živůtku je průhledný a tvarovaný do širokého v výstřihu až do pasu. Šaty jsou i přes svůj moderní ráz plné něžné krásy a jemnosti. 

Šaty je možné ušít i ve velikosti PLUS SIZE. Po menší úpravě střihu je možné si vzít pod šaty i vlastní podprsenku.

Materiál

Materiál tyl + satén 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Šaty je možné ušít i s jinou barvou podkladové podšívky (bílá, smetanová, růžová, tělová a pod..). V případě zájmu o jinou barvu nás prosím kontaktujte.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)

 

Kategorie: SVATEBNÍ ŠATY