Quantcast

Vyšívané svatební šaty FLORANCE s tylovou sukní

  • šaty mají překrásně vyšívaný živůtek zdobený kamínky
  • živůtek je mírně průhledný, s možností podšití
  • bohatá tylová sukně je prodloužená do vlečky
  • šaty vám ušijeme na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá
  • u šatů je možná drobná úprava střihu, nebo materiál sukně

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

18 690 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Romantické svatební šaty se hodí především na svatbu ve stylu boho. V těchto jemných šatech se budete cítit jako víla. Dominantní živůtek je zdobený precízní výšivkou a kamínky. Živůtek je mírně průhledný. V případě zájmu je možné živůtek podšít tylem v tělové barvě. Pas je zvýrazněn nenápadným páskem, ze kterého vychází bohatá tylová sukně. Délka šatů je 155 cm od ramene k přednímu lemu. Zip šatů je na zádech. 

Materiál

Materiál krajka 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)