Quantcast

Jemné svatební šaty se zdobeným živůtkem

  • jemné, splývavé a neskutečně pohodlné svatební šaty
  • ušité z nejjemnějšího šifonu
  • živůtek má všité košíčky a je zdobený výšivkou a kamínky
  • šaty vám ušijeme přesně na míru, abyste ve svůj velký den byla dokonalá
  • na šatech je možné provést drobné úpravy střihu

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

 

                Snímka obrazovky 2019-01-26 o 16.42.29

14 990 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Krásné splývavé svatební šaty, jsou ušité z nejjemnějšího šifonu. Živůtek je výrazně zdobený výšivkou a kamínky. Součástí živůtku je i všitá podprsenka. Zdobení živůtku, pas zvýrazněný širším páskem a rozšířená sukně vytváří siluetu přesýpacích hodiny. Šaty mají velice slušitý střih a pasují téměř všem typům postavy. Jsou vhodné taky pro těhotné nevěsty.
Model:0114220700

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.
Složení materiálu: šifon 100% polyester

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Barva jako na obrázku.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)