Quantcast

Svatební šaty s krajkovými zády

  • šaty mají decentní V výstřih a malé rukávky
  • záda jsou zdobená ručně našívanými kamínky ve vzoru krajky
  • pas je zdobený krajkou a kamínky
  • široká bohatá tylová sukně s kratší vlečkou
  • šaty vám ušijeme na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá
  • u šatů je možné mírně přizpůsobit střih, např. šíře ramínek, sešikmení živůtku v pase, tvar a bohatost sukně

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

16 990 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Vyjímečné svatební šaty, které mají záda zdobená ručně našitými kamínky ve vzoru krajky. Přední díl má decentní V výstřih a je ušitý ze sametového šifonu. Šaty mají všitou podprsenku. Na živůtek navazuje bohatá tylová sukné, která dodává šatům lehkost a romantický vzhled. Pas je zdobený krajkou a kamínky. Model: 001150207

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu. Složení materiálů: tyl 100% polyester, podšívka 100% polyester. 

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Barva pouze jako na obrázku. U tohoto modelu změna barvy není možná.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)