Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

Vzorkové šaty - společenské na jedno rameno

  • elegantní plesové šaty na jedno rameno 
  • zavinovací střih lichotící postavě
  • doplnit o volný rukáv nebo bez rukávu
  • ušité ze splývavého, mírně pružného materiálu
  • 100% český produkt
  • vzorkové šaty skladem ve velikosti 38

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
3 790 Kč
Vzorkové šaty - společenské na jedno rameno

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Elegantní plesové šaty vhodné pro maturantky, nebo pokud se chystáte na formálnější ples. Šaty jsou ušité z lehkého splývavého saténu. Materiál se vyznačuje tím, že má jemný sametový lesk, nemačká se a měkce splývá. Šaty mají originální střih na jedno rameno s možností ušít bez rukávu, nebo s rukávem. Pod šaty je možné si vzít vlastní bezramínkovou podprsenku. Splývavá sukně je prodloužená do 20cm dlouhé vlečky. Na přání je možné ušít vlečku delší, případně ušít šaty bez vlečky.

Šaty vám ušijeme v kterékoliv barvě z přiložených vzorníků. Dále je možné si vybrat, jestli si přejete ušít šaty v lesku (jako na obrázcích), nebo z matné strany. Vybranou barvu a lesk nebo mat prosím uveďte v poznámce objednávky (v posledním kroku objednávky).
Na obrázku jsou šaty v modré (bright blue) barvě.

Materiál

Složení materiálu: 100% satén - polyester.

Údržba

Šaty doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty můžete pouze na střední teplotu z rubové strany.

Termín DODÁNÍ

Dodání na plesové šaty se počítá od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové.  

Podobné produkty