Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od srpna a později.

Fotorecenze

Romantické krajkové šaty LOLA

Martina Fidlerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za ušití šatů na svatbu, byla jsem s nimi nad míru spokojená, vydržela jsem v nich celý den, byly neskutečně pohodlné. Všichni je chválili, a ačkoli byly jednoduché, cítila jsem se v nich jako princezna.

Krajkové boho šaty DAVINE PLUS

Markéta Rucká

Moc děkuji za nádherné šaty!! Cítila jsem se jako bohyně! Markéta

Květinové svatební šaty FLORANCE

Kristýna Pavlíková

Lenko, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za dokonalé svatební šaty. Cítila jsem se v nich celý svatební den nádherně, sklidily velký úspěch a manžel z nich byl nadšený. Navíc byly opravdu lehoučké, takže jsem v nich vydržela až do 4 do rána❤️ Moc děkuji, že jsem i díky Vám mohla mít dokonalý svatební den.

Svatební šaty ELLIE s dlouhým rukávem

Veronika Lederová

Byla jsem velmi nadšená, že šaty splnily mojí představu a manžel byl také okouzlen. :) Ještě jednou moc děkuji za Vaše služby, děláte krásnou práci.????

Celokrajkové svatební šaty MILLI

Monika Chylová

Šaty boli na jedničku. Ďakujem.

Romantické krajkové šaty LOLA

Tereza Machleidt

Šaty byly skvělé, vydržela jsem v nich až do konce. Úžasně pohodlné a řekla bych i dost fleků vzdorné. Chtěla bych příští léto zopakovat svatební focení a potom se rozhodnu, zda si je nostalgicky schovám nebo je nechám upravit. Moc děkuji za vaší práci a přeji ať se dál daří.

Netradiční krajkové šaty EVELYN

Monika Věrná

Zasílám slíbené fotky ze svatbičky, šaty byly naprosto dokonalé! Všichni je chválili, moc děkuji, cítíla jsem se v nich skvěle.

Boho krajkové šaty SOFIA

Beata Čupová

Dobrý den, Leni, posílám Vám nějaké fotky ze svatby, jak jsem slíbila. A ještě jednou moooc děkuji za nádherné šaty. Vaší tvorbu dál sleduji a třeba si u Vás v budoucnu nechám ušít zase jinou krásu. Ať se Vám daří.

Krajkové boho šaty DAVINE

Barbara Zapadlíková

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za šaty. Tančila jsem v nich až do 3 do rána, jak byly vzdušné a lehké. :) Opravdu jsem se v nich cítila krásně a přitom přirozeně. Jsem moc ráda, že jste mi pomohli ve Vašem solónu vybrat ty pravé. :)) Posílám Vám fotky ze svatby a ještě jednou moc děkuji.

Krajkové boho šaty PALOMA

Alica Hukelová

Svatební šaty "Paloma", jsou úžasné, pohodlné jako noční košile a zároveň noblesní. Děkuji za Vaši práci a přeji ať se Vám daří. Spokojená nevěsta Alica :)

Květinové svatební šaty FLORANCE

Michaela Ambrožová

Mockrát děkuji za vše okolo mých svatebních šatů. Byla jsem maximálně spokojena a velmi nadšená z volby šatů z MiaBella a určitě budu doporučovat dál. Přikládám pár fotografií z naší svatby. Přeji MiaBella ať se nadále daří dělat radost nejenom nevěstám.

Celokrajkové svatební šaty MILLI PLUS

Terka Hokešová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za perfektně padnoucí a mega pohodlné šaty a také za pomoc a rady při výběru. Díky Vám jsem se cítila celý svatební den uvolněně a krásně! Šaty sklidily obrovský úspěch a obdiv od všech svatebčanů. PS: Svědkyně byla také moc spokojená a krásná v šatech od Vás! :) Přeji Vám mnoho úspěchů a dalších spokojených nevěst :)

Dlouhé folklórní svatební šaty

Petra Honzová

Tímto bych Vám chtěla poděkovat za svatební šaty (i šaty na převléknutí), které jste mi ušily. I díky nim byl můj svatební den dokonalý. Děkuji.

Romantické krajkové šaty LOLA

Evka Hanuliaková

Dobrý deň, pani Izsák, chcem sa Vám pekne poďakovať za úžasné šaty :) Cítila som sa v nich ako víla, ktorá má na sebe oblečené šaty z pavučiny. Boli úplne ľahučké a vzdušné. Posielam Vám pár fotiek pre potešenie. Svadbu sme mali v Terchovej a vyšlo aj krásne počasie. Bol to nádherný deň.

Celokrajkové svatební šaty ADELE PLUS

Květča Bezuchová

Jsem ráda, že během počátečního hledání šatů na internetu jsem se rozhodla právě pro salon MiaBella a skvělou Lenku. Děsila mě představa zkoušení si milionu šatů a hledání toho nejlepšího střihu. S Lenkou jsme vybraly ty nejlepší šaty pro mě a co víc! Celý proces šití byl na jedničku. Vždy vše po dohodě připravené, střih jsme upravily podle mé představy. Navíc, cena opravdu odpovídá kvalitě. Půjčovné v pražských salonech je mnohem dražší, šaty mělo před vámi tucet nevěst a ani nevíte, čí to je práce. Ještě bych ráda ocenila empatii Lenky vyslyšet přání a zároveň schopnost poradit a nevěstu nasměřovat do správného střihu.

Celokrajkové svatební šaty ADELE PLUS

Pavla Nesvedová

Milá Lenko, ani nevím, jak začít:) Moc Vám děkuji za svatební šaty, vydržela jsem v nich celý den a cítila jsem se naprosto nadpozemsky. Děkuji za Vaši práci, přístup i příjemné prostředí ateliéru. Kdybych mohla, v šatech od Vás bych se vdávala každý rok.

Svatební šaty ADRIA s vyšívaným crop topem a tylovou sukní

Pavlína Stoklasová

Moc děkuji za krásné svatební šaty. Svatba byla dokonalá a šaty na tom měli opravdu velký podíl.

Svatební šaty ADRIA s vyšívaným crop topem a tylovou sukní

Kateřina Konečná

Dobrý večer , moc vám děkuji za svatební šaty jste úžasná a strašně moc šikovná. ❤️náš den byl dokonalý.

Šedo-modré svatební šaty ISABELLA

Veronika Hlavová

Dobrý den, ještě jednou moc a moc děkuji za překrásné šaty, cítila jsem se v nich jak princezna - prý jako princezna Elsa z Ledového království :) Posílám pár fotek a pokud byste je někde chtěla sdílet, klidně můžete. Mějte se krásně. Veronika

Dlouhé folklórní svatební šaty

Radka Dvořáková

Na naši svatbu jsem měla na míru ušité dlouhé folklorní šaty od MiaBella. Kromě lehounkého materiálu a něžné krajky jsem měla folklorní doplněk- stuhu ve stejném vzoru, jako měl ženich motýlek. Šaty se všem na svatbě moc líbily a za celý den a noc jsem je nesundala. Chtěla bych také poděkovat a vyzdvihnout úžasný přístup salonu při zkouškách a ochotu upravit střih a délku rukávů podle mých přání a představ. Ještě jednou moc děkuji za zkrášlení našeho slavnostního dne a salon mohu jen a jen doporučit!

Krajkové boho šaty PALOMA

Jana Taylor

Milá Lenko, chci Vám ještě jednou moc poděkovat za své krásné šaty. Padly jako ulité, nikde netlačily a cítila jsem se v nich opravdu bezvadně. Všichni, kteří je viděli, je chválili. A ženich byl unesený. Je na nich vidět, že jsou šité s láskou a pečlivostí.

Bohémské svatební šaty GRÉTA

Eliška Lelková

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za krásné šaty, které perfektně padly a vydržela jsem v nich až do rána. :-) Skvěle zapadly do prostředí Perlové vody a počasí se nám nakonec také krásně vydařilo.

Krajkové boho šaty PALOMA

Lucie Urbancová

"Milá Leni a celý týme, zasílám svatební fotky. Samozřejmě můžete jakoukoliv fotku použít pro prezentaci Vašich krásných šatů. ;-) Lucka

Květinové svatební šaty FLORANCE

Denisa Fidlerová

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci na mých šatech. Dostala jsem tolik komplimentů, že jsem málem zpychla.:) Šaty se nosily perfektně, celý den jsem je měla na sobě a byly lehounké jako pírko, přesně, jak jste slibovala.:) Moc díky! :) Denisa

Bohémské svatební šaty GRÉTA

Dana Rychtová

Lenko, ještě jednou moc děkuji za překrásné šaty a Váš senzační přístup. Asi Vás nepřekvapím, když řeknu, že ta nádhera, do které jsem se oblékla, sklidila obrovský úspěch. Děkuji.

Dlouhé folklórní svatební šaty

Kateřina Kučerová

Šaty měly obrovský úspěch. Byla jsem ta nejzabahněnější, ale nejšťastnější nevěsta na světě. Chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste pohotově zareagovala a zachránila mi novým krásným páskem svatbu. Jsem Vám opravdu moc vděčná.

Svatební šaty s rukávy ELLIE PLUS

Lenka Dolenská

Dobrý den Leni, chtěla bych Vám ještě jednou moc moc poděkovat. Nakonec vše dopadlo skvěle. Já jsem se cítila úžasně pohodlně celý den. Když jsem včera viděla upoutávku na Vaši novou kolekci, tak bych se hned vdávala znovu :) Moc děkuji, že jste mi pomohla prožít den snů v pohodlí a krásná. Lenka

Celokrajkové svatební šaty ADELE PLUS

Alena Bartoníčková

Měla jsem ty nejkrásnější šaty, které jsem si mohla přát. Celý den nám propršel, ale i tak jsem se v nich cítila neskutečně! Z šatů vyřazovala láska, s jakou byly šité. Děkuji Vám za profesionální přístup a velmi přátelské prostředí. Ráda bych nechala šaty zrecyklovat. Už se nemohu dočkat, až je znovu obléknu!

Šedo-modré svatební šaty ISABELLA

Radka Kostelecká

Náš svatební den byl překrásný a já jsem se cítila jako princezna. I když na dnešní dobu, kdy člověk nevěděl, co bude… Všechno dopadlo nad očekávání a tím to bylo jedinečné. Šaty jsem si užila po celý den. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho spokojených nevěst/zákaznic.

Květinové svatební šaty FLORANCE

Lenka Bieliková

Dobrý den Leni, moc jsem vám chtěla poděkovat za svatební šaty, které jste pro mě ušila. Byly nádherné a všem se moc líbily. Šaty byly tak pohodlné, že jsem v nich vydržela celý den a večer. Děkuji Lenka

Svatební šaty EMILY z bavlněné krajky

Natália Burešová

Chcela by som sa touto cestou poďakovať za krásne šatky, ktoré ste mi pomohli vybrať vo Vašom salóne. V šatách som sa cítila úplne úžasne, boli veľmi pohodlné, látka veľmi príjemná, jednoducho krásne šaty a presne podľa mojich predstáv :-) S pani Zuzkou v Martine bola bezproblémová komunikácia, vždy ochotná a usmiata. Som rada. že som navštívila Váš salón a našla som šaty o akých som snívala. Bolo to úžasné byť vílou :-) Ďakujem :-*S pozdravom Natália z Nitry

Svatební šaty EVELYN z barevné krajky

Zuzka Sekerková

Dobrý den paní Lenko, chtěla jsem Vám poděkovat za svatební šaty a sukně pro družičky. V šatech mi bylo pohodlně, skoro pohádkově a všichni mi je chválili :-) Vzhledem k velkému úspěchu se Vám časem ozvu s prosbou o zkrácení, aby se daly nosit do tanečních :-). Zuzka

Celokrajkové svatební šaty EMILY

Vladimíra Máthe-Horská

Šaty boli úžasné, všetkým sa moc páčili, zožali veľký úspech. :)

Květinové svatební šaty FLORANCE

Magdalena Lukášová

„Krejčovství Mia Bella mohu srdečně doporučit. Šaty jsem kvůli koronaviru a souvisejícím opatřením řešila dost na poslední chvíli a měla jsem velké obavy, jak to vše dopadne a nakonec šaty předčily veškerá má očekávání! S paní Lenkou nebyl problém se na ničem domluvit, vyzkoušeli jsme skoro všechny šaty a nakonec jsem se rozhodla pro typ Florance - oproti připravenému modelu jsme změnili trochu výstřih vepředu i vzadu a přidali rukávky a s výsledkem jsem byla nad míru spokojená. Byť jsem původně měla jinou představu o šatech, tak po vyzkoušení těchto jsem byla přesvědčená, že nechci jiné. Nejvíc mě nadchlo, jak byly šaty příjemné a lehounké - po vyzkoušení několika půjčoven, kde máte na sobě x kilo neforemné látky, která se dá přešít na všechny postavy, to bylo jako vysvobození. Byly neskutečně příjemné a byť jsem měla v záloze šaty na převlečení na párty, věděla jsem, že je nebudu potřebovat:) Na obřad jsme přidali spodničku, takže sukně byla bohatší a krásně se tak zvýraznila zdobná vlečka, na párty pak stačilo spodničku sundat a střevíčky vyměnit za tenisky a v šatech jsem vydržela až do 5 do rána:) Pokud přemýšlíte nad ušitím vlastních šatů, mohu vám salon Mia Bella opravdu bez nejmenších výhrad doporučit.“ Magdalena Lukášová

Květinové svatební šaty FLORANCE

Zuzka Trampotová

Dobry den. Již dlouho Vám chci napsat velké DĚKUJI za nejlepší svatební šaty. ❤️ Ušila jste mi šaty Florance, ktere se mi líbily na Vašich stránkách ještě před návštěvou Vašeho salonu, ale nebyla jsem si jista, jestli by byly vhodné i pro mě. Nakonec si myslím, že mě vystihovaly dokonale.☺️ Byly elegantní, jednoduché, ale zároveň romantické a velmi pohodlné. Presně tak jsem chtěla vypadat a cítit se ve svůj svatební den!☺️

Svatební šaty EMILY z bavlněné krajky

Lucka Matějková

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za nádherné svatební šaty. Měla jsem je na sobě až do rána :-)❤️

Krajkové boho šaty PALOMA PLUS

Iveta Kočířová

"Ráda bych Vám já a vlastně i můj muž poděkovali za váš skvostný výtvor.... Cítila jsem se ve Vašich šatech naprosto dokonale a to jen díky Vám! Přikládám několik fotek... ☺️ Naše svatba byla 1.8. Celý týden před tím i den po té bylo šílené počasí, ale náš den se vydařil na jedničku.Ješťě jednou velké díky! Jelikož jsme měli vše na louce, v lese a poté i celodenní zábavu až do ranních hodin na trávě, tak šaty druhý den vypadaly opravdu katastroficky...Spodní část zelená, hnědá... No hrůza. Nevěřila jsem, že to doma někdy vyčistíme. Ale! Stačila vanička po mladší sestře a trocha jeleního mýdla. Trošku odmočit a šaty byly rázem jako nové. Takže nejenže vypadají skvostně a ještě lépe v nich je, ale také jejich údržba je v podstatě beznákladová a jednoduchá. Prosím Vás.... Nic neměňte a dělejte i další nevěsty tak šťastné, stejně jako jste udělali šťastnou mě! ❤️

Krajkové boho šaty DAVINE

Kristýna Šmídová

Šaty jsou naprosto dokonalé, hrozně příjemné a celý den za mnou někdo chodil, ptal se odkud je mám a chválil je. A já se v nich cítila jako princezna!

Květinové svatební šaty FLORANCE

Adéla Juráňová

Šaty od vás sklidily velký obdiv a celý den jsem se v nich cítila naprosto skvěle. V příloze vám posílám pár fotek, jak úžasně šaty vypadaly. Mnoho zdaru do budoucna.

Krajkové boho šaty CAROLINA

Tereza Havranková

Posílám fotky ze svatby s Vašimi šaty. Všem se moc líbili a já byla naprosto spokojená ❤️

Svatební šaty s rukávy ELLIE PLUS

Martina Weiserová

Dobrý den Lenko, úvodem - moc moc moc děkuju za šaty. Děkuju za radu při jejich výběru, děkuju za ochotu v této době nad jejich úpravou z těhotenských na netěhotenské ❤️ A nyní Vám posílám pár momentek ze soboty, kdy už naše ANO bylo v krásném prostředí, v krásných šatech a obleku a s našimi nejbližšími. Mějte se krásně a ať se Vám daří!

Svatební šaty ADRIA s květinovým crop topem

Aneta Stružová

Svatba byla úžasná a šaty se líbily uplně všem, byly opravdu dokonalé. Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za vaší skvěle odvedenou práci a velmi přátelský přístup.

Krajkové boho šaty CAROLINA

Veronika Hankerová

S velkou ctí jsem na náš velký den oblékla šaty Caroline, které mi padly jako ulité. Připadala jsem si v nich opravdu jako víla a díky jejich nevšednosti mi je všichni chválili. Ačkoliv jsem v šatech zůstala až do brzkých ranních hodin a tančila jak o život, nenašla jsem na nich jedinou rozpáranou nitku. Je to opravdu kvalitní materiál a top šití. Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za perfektní přístup, kvalitní šaty na míru a cenné rady.

Květinové svatební šaty FLORANCE

Vendula Popeláková

Dobrý den, milá Miabello, ráda bych Vám tímto poděkovala za svatební šaty, které jsem si u Vás nechala ušít. Nejen, že skvěle padly, ale doslova celý den ( od rána do rána :-D ) jsem se v nich cítila úžasně. Naše svatba byla divoká, a proto jsem opravdu moc ráda, že jsem zvolila šaty Florance, které do atmosféry naprosto zapadly, a dovolily mi si svatbu užít na plno!

Šifonové svatební šaty DOVE

Nikol Štěpničková

Svatba byla naprosto dokonalá a to taky díky vám. Všem spadla brada, jak nám to slušelo:). Ještě jednou díky.

Krajkové boho šaty DAVINE

Lucie Dvořáková

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za překrásné šaty. Jsou opravdu dokonalé, každý mi je chválil. Vydržela jsem v nich celý den.

Květinové svatební šaty FLORANCE

Katarína Pašková

Nemohla som si priať lepsie šaty, než boli od MiaBella. Komunikácia s pani návrhárkou Lenkou Izsák bola od samého začiatku výborná, na skúške šiat som sa cítila ako princezná, Lenka mi vyšla v ústrety s každým požiadavkom na prispôsobenie šiat. Šaty boli krásne ušité, nezvyčajné, sedeli ako uliate a boli veľmi pohodlné. Všetci sa pýtali, odkiaľ ich mám :) Škoda, že ten svadobný deň trvá len tak krátko a ubehne ako voda :) Veľmi pekne ďakujem Lenke a krajčírkam zo salónu.

Boho krajkové šaty SOFIA

Markéta Šmejkalová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem si vybrala Miabellu. Šaty překrásné, pohodlné a jedinečné. Zvládly jak horko tanečního parketu, tak poslední letošní sníh. :-)