Quantcast
Milé nevěsty, rádi bychom Vás informovali, že z důvodu nařízení vlády je náš salon UZAVŘEN. Objednané nevěsty budu kontaktovat a domluvíme si náhradní termín zkoušení. Připravila jsem pro vás podrobnější informace, jak probíhá šití, fittingy a odevzdávaní šatů v průběhu KARANTÉNY. Informace najdete v sekci Svatební šaty.

Zboží Vám nesedí? Nic se neděje :-)

 

Pokud Vám zaslané šaty nebudou přesně sedět či vyhovovat, nic se neděje. Šaty nám můžete do 14 dnů vrátit. Vrátit není možné pouze šaty vyráběné na zakázku, nebo šaty, u kterých byla na přání zákaznice změněna barva. Šaty, které budete vracet nesmí být používané a poškozené!

Pokud si budete přát zakoupené zboží vyměnit za jinou velikost, prosím napište nám e-mailem, jakou velikost potřebujete.

Pokud budete chtít odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě do 14 dnů, je nutné nás e-mailem kontaktovat a uvést do e-mailové zprávy správné číslo Vašeho účtu. Po obdržení Vašeho písemného vyjádření Vám bude odstoupení od smlouvy neprodleně potvrzeno e-mailem a následně pak lze poslat zboží na naši adresu. Peníze Vám budou vráceny nejpozději do 30 dnů od doručení zboží. Přesné podmínky týkající se vracení zboží naleznete v Obchodních podmínkách.