Quantcast

ŠATY PRO DRUŽIČKY

V naší nabídce pro družičky najdete elegantní a lichotivé zavinovací sukně, které vám ušijeme přesně na míru. Sukně  i topy šijeme v neomezených velikostech. V nabídce máme 32 krásných barev podle nejnovějších svatebních trendů, které můžete jednoduše vzájemně kombinovat. Sukně můžete doplnit bílým, nebo barevným topem, který nabízíme v 5 střizích. 

DSC_6530 - kópia (1)

Podle prastarých pohanských pověstí mají být družičky dívky podobné nevěstě, čili mladé dámy, panny ve stejně krásných šatech. Proč ta podoba? Proto, aby dívky zmátly zlé duchy a zajistili tak pro nevěstu manželské štěstí.

V dnešní době je tradice družiček poněkud jiná. Nevěsty jako své družičky jmenují své nejlepší kamarádky, sestru nebo sestřenici. Vždyť, kdo zná nevěstu a její přání o vysněné svatbě nejlépe? Kdo se první dozvěděl o tom, že byla požádaná o ruku?
Moderní nevěsty požadavek na svobodu a panenství ohleduplně vynechávají a tak je kandidátek na družičky opravdu dostatek. 

DSC_6848 - kópia

Na spoustě svatebních fotek bude nevěsta vyfocena s družičkami a proto by měly vypadat opravdu krásně. Současným trendem je sladit družičky do šatů a podobných střihů, materiálů či barev. Není nutné mít všechny družičky ve stejných šatech a ve stejné barvě. Mnohem harmoničtěji působí, když má každá družička jiný střih a jinou barvu šatů, ale vzájemně spolu ladí. 

Začátkem roku 2021 pro vás chystáme novou kolekci krásných ŠATŮ PRO DRUŽIČKY. Šaty budou převážně zavinovacího střihu, který je nesmírně lichotivý. V nabídce budeme mít opět množství krásných barev, různé střihy a také délky šatů :)

 

Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NENÍ MOŽNÉ ŠATY, SUKNĚ A TOPY OSOBNĚ ZKOUŠET V NAŠEM SALONU
Objednat si můžete vzorníky barev a také vzorkovou sukni či šaty na vyzkoušení :)

Cena

591690
1591690

Značky

Položek k zobrazení: 14
14 položek celkem