Quantcast

DRUŽIČKY

DSC_6530 - kópia (1)

Podle prastarých pohanských pověstí mají být družičky dívky podobné nevěstě, čili mladé dámy, panny ve stejně krásných šatech. Proč ta podoba? Proto, aby dívky zmátly zlé duchy a zajistili tak pro nevěstu manželské štěstí.

V dnešní době je tradice družiček poněkud jiná. Nevěsty jako své družičky jmenují své nejlepší kamarádky, sestru nebo sestřenici. Vždyť, kto zná nevěstu a její přání o vysněné svatbě nejlépe? Kto se první dozvěděl o tom, že byla požádaná o ruku?
Moderní nevěsty požadavek na svobodu a panenství ohleduplně vynechávají a tak je kandidátek na družičky opravdu dostatek. 

DSC_6848 - kópia

Družičky jsou na svatbě pravou rukou nevěsty, jsou nápomocné zejména co se týče nevěstina pohodlí, jsou její pravou rukou. Družička může mít před svatbou za úkol organizaci nevěstiny rozlučky se svobodou a na svatbě funguje jako svatební koordinátor. 

Na spoustě svatebních fotek bude nevěsta vyfocena s družičkami a proto by měly vypadat opravdu krásně. Současným trendem je sladit družičky do podobný šatů a podobných barev. Není nutné mít všechny družičky ve stejných šatech a ve stejné barvě. Mnohem harmoničtěji působí, když má každá družička jiný střih a jinou barvu šatů, ale vzájemně spolu ladí. Nejčastěji družičky vybírají barevy, které ladí s celkovým laděním svatby. 

Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NENÍ BOHUŽEL MOŽNÉ SUKNĚ A TOPY OSOBNĚ ZKOUŠET V NAŠEM SALONU
Objednat si můžete vzorníky barev, nebo vzorkovou sukni na vyzoušení :)

Cena

591690
1591690

Značky

Položek k zobrazení: 14
14 položek celkem