Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

ŠATY PRO DRUŽIČKY

Družička je jednou z nejdůležitějších osob na svatbě. Tedy až po nevěstě, samozřejmě. V minulosti měly družičky těžký úkol zmást zlé duchy. Dneska to mají ještě těžší. Musí se starat o to, aby na svatbě k žádným zmatkům nedocházelo. No a taky musí skvěle vypadat na všech svatebních fotkách. S duchy ani zmatky vám pomoct neumíme, ale dokonale oblečené družičky jsou naše parketa.

DSC00315w

DSC_6530 - kópia (1)

V naší nabídce najdete šaty, sukně a topy z různých materiálu ve více než 60 barevných odstínech, takže je bez problémů sladíte s barvou a stylem své svatby.

A aby na vás družičky nezanevřely kvůli modelu, ve kterém se necítí, máme připravenou širokou nabídku střihů pro všechny typy postav. Šaty pro družičky šijeme ve velikostech 34 až 44 a samozřejmě také na míru ve větších velikostech.

Střihy, materiály i barvy si můžete nakombinovat přesně podle svých představ. Výsledkem budou spokojené a krásně sladěné družičky v šatech, které budou s radostí nosit ještě dlouho po svatbě. A aby pánové nepřišli zkrátka, máme nachystané také
kravaty a motýlky všech barev.

DSC00394w_1

 

Z kapacitních důvodů si bohužel nemůžete šaty, sukně a topy pro družičky vyzkoušet přímo v našem salonu.

Abyste měly jistotu, že bude vše perfektní, máme pro vás připravené vzorkové modely a vzorníky barev, které vám s výběrem pomohou. Vše si tak můžete jednoduše vyzkoušet a promyslet z pohodlí domova. A my vám s výběrem samozřejmě rádi poradíme.  

Stránka 1 z 1 - 78 položek celkem
Zavinovací kalhoty - výběr barev
od 1 890 Kč
(až –5 %)
2891/36/PO