Quantcast
Aktuálně máme poslední volná místa pro ušití svatebních šatů na ČERVENEC. Objednejte si zkoušku co nejdřív.

Recyklace svatebních šatů

Už jste přemýšlela, co  uděláte se svými svatebními šaty až bude ten velký den za vámi? Plánujete je poslat dál a utržený peníz použít na úhradu líbánků nebo zalepení díry, kterou veselka zanechala ve vašem rozpočtu? Nebo je s posvátnou úctou složíte do krabice, kterou pohřbíte v hlubinách skříně? Svatební šaty jsou sice krásná vzpomínka, ale kolikrát ročně si ji reálně do té krabice půjdete osvěžit… A představa, že vaše dcera jednou vynese na své svatbě 30 let starý model, na kterém si pochutnal zub času (a dost možná i moli) je sice romantická, ale také docela naivní. 

Pokud byste loučení se šaty nepřenesla přes srdce a jste tvořivá duše, můžete zabrouzdat v hlubinách internetu a podívat se na různé typy na recyklaci. A jestli svým uměleckým schopnostem moc nevěříte, můžete šaty svěřit nám. Rádi vám je upravíme tak, aby vám dělaly radost dál můžeme je třeba obarvit, lehce přešít či zkrátit a vykouzlit z nich krásné letní nebo plesové šaty.

Nevěstám, které se u nás rozhodnou pro recyklaci nabízíme také profesionální vyčištění a vyžehlení svatebních šatů. Šaty vám důkladně vyčistíme, vysušíme a vyžehlíme. Zároveň vám opravíme drobné poškození, jako třeba roztržená krajka a pod. Šaty od nás dostanete dokonale čisté, voňavé a upravené, aby vám dělaly ještě dlouho radost.

 

Cena

5002690
15002690

Značky

Položek k zobrazení: 9
Recyklace boho šatů CAROLINA
od 1 000 Kč
 
Na objednání 3-5 měsíců
Recyklace boho šatů PALOMA
od 500 Kč
 
Na objednání 3-5 měsíců
Recyklace květinových šatů FLORANCE
od 1 000 Kč
 
Na objednání 3-5 měsíců
Recyklace romantických šatů LUCA
od 1 000 Kč
 
Na objednání 3-5 měsíců
Recyklace svatební šaty LOLA
od 1 000 Kč
 
Na objednání 3-5 měsíců
Recyklace svatebních šatů MILLI
od 1 000 Kč
 
Na objednání 3-5 měsíců
Obarvení modrá - celokrajkové svatební šaty
2 690 Kč
 
Na objednání 3-5 měsíců
9 položek celkem