Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od června, července a později.

Recyklace svatebních šatů

Už jste přemýšlela, co  uděláte se svými svatebními šaty až bude ten velký den za vámi? Plánujete je poslat dál a utržený peníz použít na úhradu líbánků nebo zalepení díry, kterou veselka zanechala ve vašem rozpočtu? Nebo je s posvátnou úctou složíte do krabice, kterou pohřbíte v hlubinách skříně? Svatební šaty jsou sice krásná vzpomínka, ale kolikrát ročně si ji reálně do té krabice půjdete osvěžit… A představa, že vaše dcera jednou vynese na své svatbě 30 let starý model, na kterém si pochutnal zub času (a dost možná i moli) je sice romantická, ale také docela naivní. 

Pokud byste loučení se šaty nepřenesla přes srdce a jste tvořivá duše, můžete zabrouzdat v hlubinách internetu a podívat se na různé typy na recyklaci. A jestli svým uměleckým schopnostem moc nevěříte, můžete šaty svěřit nám. Rádi vám je upravíme tak, aby vám dělaly radost dál můžeme je třeba obarvit, lehce přešít či zkrátit a vykouzlit z nich krásné letní nebo plesové šaty.

Nevěstám, které se u nás rozhodnou pro recyklaci nabízíme také profesionální vyčištění a vyžehlení svatebních šatů. Šaty vám důkladně vyčistíme, vysušíme a vyžehlíme. Zároveň vám opravíme drobné poškození, jako třeba roztržená krajka a pod. Šaty od nás dostanete dokonale čisté, voňavé a upravené, aby vám dělaly ještě dlouho radost.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem