Quantcast

Šedo-modré společenské šaty EVA - více barev

  • elegantní plesové šaty na tenká špagetová ramínka
  • šaty jsou ušity z jemného splývavého saténu
  • materiál je možné vyměnit za splývavou šatovku, nebo bavlnu v saténové úpravě
  • šaty vám ušijeme přesně na míru v jakékoliv barvě z nabídky plesových šatů
  • na šatech je možné provést i drobné úpravy střihu


Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

 

    

 

6 390 Kč
Na objednání 6-8 týdnů

Nádherné jednoduché plesové šaty vhodné pro maturantky, nebo pokud se chystáte na formálnější ples. Šaty jsou ušité z lehkého splývavého saténu v barvě holubí modř. Materiál se vyznačuje decentním sametovým leskem. Na sukni je vysoký rozparek, který je možné na přání zmenšit, nebo je možné ušít sukni bez rozparku.  Živůtek má všitou podprsenku. Splývavá sukně je prodloužená do 20cm dlouhé vlečky. Na přání je možné ušít vlečku delší, případně ušít šaty bez vlečky.

TYTO PLESOVÉ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Materiál

Složení materiálu: 100% bavlna.

Údržba

Šaty doporučujeme prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty můžete pouze na střední teplotu z rubové strany.

TERMÍN DODÁNÍ

Dodání na plesové šaty je 6-8 týdnů od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové.  

Kategorie: SPOLEČENSKÉ ŠATY
Položka byla vyprodána…