Quantcast
Aktuálně máme poslední volný termíny na ušití svatebních šatů na podzim. Objednávejte se na www.miabella.cz/objednat-se-na-zkouseni/

CO JEŠTĚ ŠIJEME, Strana 2

Batice i zvonáčům už naštěstí dávno odzvonilo, a stejně tak se pomalu ale jistě blíží konec fast fashion. Možná i vy chcete dát sbohem levnému nekvalitnímu oblečení, které na sebe vezmete dvakrát a pak se rozpadne. Zamávat kouskům, které vznikají v nevhodných pracovních podmínkách a jsou zátěží pro životní prostředí při svém vzniku i když doslouží. No ale chodit po světě jak vás pánbůh stvořil asi nebudete.

 

V MiaBella pro vás máme řešení. Ekologické, etické a udržitelné. V duchu slow fashion jsme vytvořili kolekci oblečení na běžné nošení i pro slavnostní chvíle.

 

Všechny naše šaty, svetříky, sukně, trička i kabáty šijí švadlenky tady v České republice a z pečlivě vybraných materiálů. Věříme totiž, že méně je často více a kvalitní oblečení je dlouhodobou investicí, která se rozhodně vyplatí. Oblečení vytvořené lokálně, poctivě a s láskou, vám bude dělat radost řadu let a navíc budete mít dobrý pocit z odpovědného nákupu. Tak se nebojte zpomalit.

Cena

599990
1599990

Značky

Položek k zobrazení: 140
Nahoru
140 položek celkem