Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

VZORKOVÉ ŠATY NA ZKOUŠKU DOMA

Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. 

 

Jak zkoušení doma probíhá?

 

Výběr a objednání modelu 

Vyberte si svůj vysněný kousek z naší nabídky vzorových šatů. Pokud u daného modelu není k dispozici vaše velikost, zvolte tu nejbližší dostupnou. Šaty vám možná budou volnější nebo je nedopnete, ale i tak získáte dobrou představu o tom, jak se vám líbí zpracování, materiál a střih. K šatům vám navíc pošleme vzorník všech barev podšívek, ze kterých můžete vybírat.

 

Objednávka vzorkových šatů probíhá přes e-shop na našem webu. Při objednávce je potřeba uhradit vratnou kauci ve výši ceny šatů. Tu vám pošleme zpět na účet, jakmile se nám šaty v pořádku vrátí. Za zkoušení z domova zaplatíte pouze 200 Kč na poštovné a balné, které vám z kauce odečteme.

 

Zkoušení a konzultace

Šaty vám pošleme domů a vy si je můžete v klidu vyzkoušet. Maximální délka doby zapůjčení jsou 3 dny a poté je potřeba vrátit šaty zpátky, aby si je mohly zkoušet další nevěsty. Poslat je můžete zásilkovnou. poštou či kurýrem podle vlastní volby. 

 

Součástí zkoušení je zhruba půlhodinová online konzultace, kdy se nám ukážete v šatech a probereme spolu případné úpravy střihu. Termín videohovoru si vyberete v našem rezervačním systému. Společně se šaty vám pošleme i krejčovský metr, měřící stuhu a formulář pro správné měření. V průběhu videohovoru vám vysvětlíme, jak se správně změřit. 

 

Šití a předání šatů

Pokud budete mít hned po vyzkoušení jasno, že chcete šaty od nás, odečteme vám z kauce rezervační zálohu 10.000 Kč a pustíme se do šití. Svůj výběr nám můžete potvrdit i dodatečně a zálohu uhradit převodem.

 

Šaty ušijeme podle mír, které si podle našich pokynů naměříte. Aby perfektně sedly, můžete se před jejich odesláním stavit u nás v salonu na závěrečnou zkoušku. Pokud jsme pro vás z ruky, stačí vzít hotové šaty ke své krejčové, která provede případné drobné úpravy. 

 

Stránka 1 z 1 - 53 položek celkem