Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

ALIYA

  • bohémské šaty z lehké ornamentální krajky
  • hlubší výstřih do V vpředu i vzadu
  • možné doplnit o dlouhé rukávy nařasené do gumičky
  • tmavší hnědá podšívka splyne s barvou těla 
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Uvedená cena je pro ušití šatů na míru a následné ZAKOUPENÍ.
Nově si u nás můžete nechat šaty ušít na míru a následně pouze ZAPŮJČIT.

Cena zapůjčení je 19.900Kč.

Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
18.9.2024
26 900 Kč

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Aliya" jsou skutečným ztělesněním bohémské elegance a nadčasové krásy. Delikátní ornamentální krajka, z níž jsou šaty vytvořeny, vtahuje pohled a hladí duši svou jemností. Hluboký výstřih do V, jak vpředu, tak vzadu, dodává šatům smyslnost a ženskost, zatímco možnost doplnit je o dlouhé, nařasené rukávy do gumičky přináší nádech romantiky. Tmavší hnědá podšívka dokonale splyne s barvou těla, což šatům dodává iluzi druhé pleti a zároveň zvýrazňuje výjimečné detaily krajky. A aby byl váš svatební den co nejkomfortnější, "Aliya" vám ušijeme přímo na míru, takže šaty budou nejenom okouzlující, ale také vám perfektně sedí. Šaty "Aliya" jsou pro nevěstu, která si přeje spojit tradici s moderní lehkostí a která věří, že jednoduchost může být největším luxusem.

Materiál
Materiál jemná bohémská krajka 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty