Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

AMARA

  • originální bohémské šaty z lehké ornamentální krajky a šifonu
  • zajímavé zapínaní zadního dílu na mašličku
  • průhledný výstřih i prostřih v pase
  • možné doplnit o dlouhé rukávy nařasené do gumičky
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Uvedená cena je pro ušití šatů na míru a následné ZAKOUPENÍ.
Nově si u nás můžete nechat šaty ušít na míru a následně pouze ZAPŮJČIT.

Cena zapůjčení je 19.900Kč.

Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
18.9.2024
26 700 Kč

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Amara" představují kvintesenci bohémské elegance. Tyto originální šaty jsou zhotoveny z lehké ornamentální krajky a šifonu, což jim dodává vzdušný a etéři vzor. Zadní díl šatů je zdoben unikátním zapínáním na mašličku, které dodává osobitý charakter a půvab. Průhledný výstřih a zjemněný prostřih v pase podtrhují ženskou siluetu, zatímco možnost doplnění dlouhými nařasenými rukávy do gumičky přináší další vrstvu adaptability a stylu. Tyto šaty nejsou pouze módním prohlášením, ale také příslibem dokonalého padnutí, protože vám je ušijeme přesně na míru. Objevte svou bohémskou duši v šatech Amara a staněte se hvězdou svého svatebního dne.

Materiál
Materiál jemná bohémská krajka 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty