Quantcast

Boho krajkové šaty SOFIA

  • jemné šaty ze zajímavé krajky
  • vzdušný střih s dlouhou vlečkou
  • hluboký výstřih do V na zádech
  • dlouhé postupně se rozšiřující rukávy
  • podšívka v tělové barvě
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

24 800 Kč
Můžeme doručit do:
14.4.2022
Na objednání 2-3 měsíce

Jemné, ženské, něžné i svůdné… Právě takové jsou svatební šaty SOFIA. Jsou ušité z lístečkové krajky s vlnkami a mají jednoduchý střih, který velice lichotí postavě. Sukně je splývavá a dlouhá vlečka s výšivkou vytváří vodopád jemných linek. Vpředu je výstřih zdobený lístečky a záda jsou řešena do V průsvitnou krajkou. Šaty mají dlouhé, rozšířené, krajkové rukávy a bílý pásek, který krásně vyzdvihne pas.  Díky tělové podšívce působí šaty neuvěřitelně žensky a smyslně. 

Materiál
Materiál jemná krajka + podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty je možné žehlit pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.