Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

ESME

  • romantické květinové šaty ušité z jemné organzy
  • lehounký materiál zajistí, že budou šaty kolem vás poletovat
  • šaty můžeme ušít z květinové, nebo bílé organzy
  • možné doplnit o nařasené "puff" rukávky i mašli v pase
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Uvedená cena je pro ušití šatů na míru a následné ZAKOUPENÍ.
Nově si u nás můžete nechat šaty ušít na míru a následně pouze ZAPŮJČIT.

Cena zapůjčení je 18.900Kč.

Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
9.10.2024
25 300 Kč

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Esme" představují kvintesenci romantiky a lehkosti. Tyto nádherné květinové šaty jsou pečlivě ušité z nejjemnější organzy, což dodává celkovému vzhledu vzdušný a snový charakter. Při každém vašem pohybu bude lehounký materiál jemně poletovat kolem vás, dodávajíc tak pocit magie a elegance. Máte možnost zvolit si mezi květinovou organzou pro více výrazný a jedinečný vzhled nebo čistou bílou organzou pro klasickou a sofistikovanou eleganci. Pro ty, kteří hledají ještě větší dávku romantiky, můžeme šaty doplnit o nařasené "puff" rukávky a šik mašli v pase. A aby byl váš den dokonalý, šaty Esme vám ušijeme na míru, což zajišťuje, že budou perfektně sedět a zdůraznit vaši krásu v tom nejvýznačnějším dni vašeho života.

Materiál
Materiál jemná organza 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty