Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

GRACE PLUS

  • romantické svatební šaty ušité z vyšívané krajky
  • hlubší přední i zadní výstřih
  • šaty je možné ušít s rukávky i bez
  • meruňkovou podšívku je možné vyměnit za bílou
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly
Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
9.10.2024
27 700 Kč
GRACE PLUS

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Grace" odrážejí esenci romantiky a eleganci, jak můžete vidět na obrázku. Delikátně vyšívaná krajka jim dodává nádech snové křehkosti. Hluboký výstřih, ať už vpředu nebo vzadu, zdůrazňuje ženskou krásu a grácii. Můžete si vybrat verzi s rukávky pro klasický vzhled nebo bez rukávů pro lehce odvážnější styl. Meruňková podšívka dodává teplý podtón, ale pro tradiční nevěsty je možná výměna za klasickou bílou. A aby vám šaty skvěle seděly, ušijeme je přímo na vaši míru.

Materiál
Materiál jemná vyšívaná krajka 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty