Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

LEILA MINI

  • krátké svatební šaty, nebo šaty na převlečení
  • výrazné široké rukávy z lehkého šifonu
  • přední stojáček a kontrastně otevřené záda
  • krátká kolová sukénka
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Uvedená cena je pro ušití šatů na míru a následné ZAKOUPENÍ.
Tento model není možné ZAPŮJČIT.


Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
18.9.2024
10 900 Kč

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Leila-mini" jsou ztělesněním snu každé nevěsty, která touží po kombinaci jedinečnosti a elegance. Na první pohled vás zaujmou výrazné široké rukávy z lehkého šifonu, které plynule přechází do něžné siluety šatů. Tento detail nejen dodává šatům vzdušný a poetický charakter, ale také vytváří harmonický kontrast s krátkou kolovou sukénkou, což umožňuje nevěstě volně se pohybovat a tančit. Přední stojáček elegantně rámující krk dodává šatům nádech sofistikovanosti a klidné elegance. Kontrastně otevřená záda však přináší prvky odvážnosti a smyslnosti, což zaručeně upoutá pozornost každého hosta. A protože každá nevěsta si zaslouží, aby se cítila jako v pohádce, ušijeme šaty "Leila-mini" přesně na míru. Díky tomu budou dokonale kopírovat linie vašeho těla a zdůrazní vše, co na vás je kouzelné. V těchto šatech nejen oslníte všechny přítomné, ale také si užijete každý okamžik svého svatebního dne v naprostém pohodlí.

Materiál
Materiál jemný splývavý satén 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty