Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

LILLY PLUS

  • bohatě zdobené celokrajkové svatební šaty
  • průhledná boční strana na živůtku i na sukni
  • živůtek je korzetového typu se spadlými ramínky
  • šaty mají světle hnědou podšívku, kterou je možné vyměnit za bílou 
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly
Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
9.10.2024
27 700 Kč
LILLY PLUS

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Oslňující svatební šaty "Lilly" jsou ztělesněním dokonalosti a elegance v jednom. Na první pohled vás zaujmou svým bohatým celokrajkovým zdobením, které dotváří pohádkový vzhled. Detail průhledné boční strany, jak na živůtku, tak i na sukni, přidává šatům jemnou a vzdušnou nótu. Živůtek ve stylu korzetu se spadlými ramínky krásně zdůrazní váš dekolt a vytvoří elegantní siluetu. Půvabná světle hnědá podšívka dodává šatům teplý a originální nádech, avšak pokud preferujete klasiku, můžeme ji pro vás vyměnit za tradiční bílou. Aby šaty perfektně kopírovaly vaše křivky a sedly vám jako ulité, ušijeme je přesně na míru.

Materiál
Materiál jemná květinová krajka 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty