Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

LLIRI PLUS lehounké šifonové šaty

  • jednoduché svatební šaty z hladkého šifonu
  • výstřih s vodou a tenká ramínka
  • lehounké asymetrické rukávky
  • šifonova sukně s dlouhou vlečkou
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly
Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
18.9.2024
18 990 Kč
LLIRI PLUS lehounké šifonové šaty

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Šaty jsou ušité z lehoučkého bílého šifonu. Jednoduchý hladký živůtek má výstřih s vodou a tenčí ramínka. Originálním prvkem jsou lehounké asymetrické rukávky. Splývavou sukni tvoří několik vrstev šifonu a dlouhá vlečka ji dodává na objemu. K šatům se bude skvěle hodit dlouhý tylový závoj, který si můžete upevnit do účesu.

Materiál
Materiál jemný šifon + podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty je možné žehlit pouze na nejnižší teplotu.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty