Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

NERIDA PLUS

  • elegantní zavinovací svatební šaty
  • jsou ušité z jemné bavlněné krajky a lehkého šifonu
  • živůtek i manžety rukávů jsou zdobené krajkou
  • zadní díl šatů je z krajky, kterou mírně zakrývá šifon kabátku
  • zavinovací střih šatů je přizpůsobivý a lichotí i větším velikostem
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly
Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
9.10.2024
17 700 Kč
NERIDA PLUS

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Nerida" představují samotnou esenci elegance a pohodlí, spojujíc obou těchto prvků do harmonického celku, který zaujme srdce každé nevěsty. Tyto šaty jsou mistrovským dílem řemesla, ušité z nejjemnější bavlněné krajky kombinované s lehkým šifonem, což vytváří luxusní a vzdušný vzhled. Detailně propracovaný živůtek a manžety rukávů zdobené nádhernou krajkou dodávají šatům rafinovaný a romantický touch. Zadní díl šatů nás překvapuje kouzelným spojením krajky a šifonu kabátku, což vytváří efekt závoje a zároveň dodává šatům vznešenost. Co činí šaty Nerida skutečně výjimečnými, je jejich zavinovací střih. Tento střih nabízí maximální flexibilitu, umožňuje přizpůsobení šatů různým postavám a dokonale lichotí i větším velikostem. Aby byla vaše svatební den opravdu dokonalý, ušijeme vám přímo na míru, takže v nich budete cítit nejen krásně, ale také pohodlně.

Materiál
Materiál jemný splývavý šifon 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty