Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

NOVA

  • moderní minimalistické svatební šaty
  • ušité z lehkého matného saténu
  • přední lodičkový výstřih doplněný o 'puff' rukávky
  • zadní otočený V výstřih zvýrazní vaše záda
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Uvedená cena je pro ušití šatů na míru a následné ZAKOUPENÍ.
Nově si u nás můžete nechat šaty ušít na míru a následně pouze ZAPŮJČIT.

Cena zapůjčení je 15.900Kč.

Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
18.9.2024
20 900 Kč

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Nova" oslavují krásu moderního minimalismu a přitom neztrácejí nic ze své elegance. Ušité z lehkého matného saténu, který pohladí vaši pokožku, jsou tyto šaty symbolem sofistikovanosti. Přední lodičkový výstřih harmonicky doplňují 'puff' rukávky, které dodávají šatům jemný romantický nádech. Zadní otočený V výstřih elegantně zvýrazňuje vaše záda, vytváří tak půvabný a zároveň odvážný vzhled. Aby šaty dokonale seděly a zvýraznily vaši přirozenou krásu, ušijeme je přesně na míru vaší postavě. Svatební šaty "Nova" jsou ideální volbou pro nevěstu, která hledá jednoduchost bez kompromisu v eleganci.

Materiál
Materiál svatební satén 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty