Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

OBARVENÍ MODRÁ - folklórní svatební šaty

  • folklórní svatební šaty obarvené na modrou barvu
  • šaty barvíme vcelku pečlivým namíchaním správného poměru barev
  • podšívka na šatech je po obarvení světlejší, než vrchní krajka pro zajímavější výsledek
  • v ceně barvení je i přešití jednotlivých švů, které se při barvení neobarví
  • momentálně je v nabídce barvení na modrou a červenou barvu. Připravujeme i další barevné odstíny

 

Snimka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

Položka byla vyprodána…
2 890 Kč

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Tyto romantické svatební šaty jsou ušité z překrásné bavlněné krajky s výrazným květinovým vzorem. Jemné lemování krajky vynikne na lodičkovém výstřihu. Šaty šijeme na zakázku, a proto si můžete zvolit i jiný výstřih, případně přizpůsobit délku rukávů. Spodní sukně je kolová a je ušitá z matného svatebního saténu. Vrchní krajková sukně je skládaná, aby lépe vynikl vzor krajky a bordura. Pas je zvýrazněný originální folklórní stuhou s mašlí. Stuhu do pasu je možné ušít v jakékoliv barvě. Stuha není součástí šatů. Šaty vám ušijeme na zakázku, abyste ve svůj velký den byla dokonalá. Šaty jsou focené se spodničkou, která není součástí šatů, k dokoupení ji najdete v kategorii Originální výběr - spodničky.
Šaty je možné po svatbě obarvit (jako na obrázku).

Svatební šaty šijeme pouze na zakázku. 

Materiál

Šaty jsou ušité z pevnějšího matného svatebního saténu, který krásně drží tvar a nemačká se. Vrchní vrstva je ze starodávné bavlněné krajky. Šaty šijí české vyučené švadleny.
Složení materiálů: krajka 80% bavlna + 20% PES, satén 100%PES

Údržba šatů

Šaty je možné prát v ruce. Žehlit je můžete na střední teplotu. Krajku je možné žehlit na nejnižší teplotu přes mokrý hadřík.

Svatební šaty šijeme pouze na zakázku. 

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)

 

Podobné produkty