Quantcast

Odvážné svatební šaty MAYA

  • výrazný model z ornamentální krajky
  • zajímavě odhalená záda a jemný výstřih do V
  • krátké krajkové rukávky
  • dlouhá vlečka a hluboký rozparek
  • podšívka v tělové barvě
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

24 700 Kč
Můžeme doručit do:
14.4.2022
Na objednání 2-3 měsíce

Nebojíte se vyniknout a chcete, aby právě takové byly i vaše svatební šaty? Šaty MAYA jsou ušité z výrazné hrubší ornamentální krajky, která rozhodně upoutá pozornost. Sukně je v bocích vypasovaná a rozšiřuje se do dlouhé vlečky se vsadkami, která je zakončená lemováním s obloučky. Výstřih do V je obšitý jemným zdobením a širší ramínka jsou doplněna krátkými křidélky. Odvážně řešená odhalená záda a hluboký rozparek působí velice žensky a doplňují bohémský vzhled šatů.  

Materiál
Materiál jemná krajka + podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty je možné žehlit pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.