Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

SIENNA PLUS

  • celokrajkové svatební šaty 
  • ušité z lehounké jemné krajky s motivem vlnek
  • přední i zadní V výstřih
  • kratší rukávky decentně kryjí ramena
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly
Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
9.10.2024
26 300 Kč
SIENNA PLUS

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Sienna" vás pohladí svou lehkostí, díky jemné krajce s něžnými motivy vlnek. Tyto celokrajkové šaty s předním i zadním V výstřihem dodávají eleganci a decentním způsobem odhalují krásu vaší pokožky. Kratší rukávky jemně zakrývají ramena, přičemž celkový design šatů zvýrazňuje vaši přirozenou krásu. Tyto šaty pro vás ušijeme na míru, aby dokonale sedly a zvýraznily vaši jedinečnou postavu v tento zvláštní den.

Materiál
Materiál jemná bohémská krajka 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty