Quantcast

Šifonové svatební šaty DOVE

  • Jednoduché, čisté a elegantní svatební šaty ušité z lehounkého šifonu,
  • doplněného o bavlněnou krajku na rukávech a zadním výstřihu,
  • šaty mají přední lodičkový výstřih a zadní véčko až do pasu,
  • v pase je sukně hladká, bez řasení a tím lichotí postavě,
  • šaty vám ušijeme na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá,
  • můžeme provést i drobné úpravy, například upravíme tvar výstřihu, délku rukávů, barvu sukně...

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

18 900 Kč
Můžeme doručit do:
7.2.2022
Na objednání 2-3 měsíce

Svatební šaty DOVE byly navrženy pro nevěsty, které hledají čistou eleganci a nadčasovost. Model DOVE podtrhne vaší jemnost a dívčí křehkost. Pokud nejste milovnicí krajek, chcete být dokonalá a neopakovatelná nevěsta, pak byly tyto šaty vytvořeny právě pro vás.

Velice jemný a lehký šifon z kterého jsou šaty ušity vynikne zejména na štíhlé a vyšší postavě. Šaty mají elegantní lodičkový výstřih a hlubší V výstřih až do pasu. Šifonové rukávky jsou ukončené krajkovými manžetami se zapínáním na perlové knoflíčky. Šaty jsou i přes svou jednoduchost plné něžné krásy a jemnosti. 

Materiál

Materiál šifon + satén 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Šaty je možné ušít i s jinou barvou podkladové podšívky (bílá, smetanová, růžová, tělová a pod..). V případě zájmu o jinou barvu nás prosím kontaktujte.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)