Quantcast

Splývavé svatební šaty s rukávy

  • lehounké splývavé svatební šaty
  • krajkový živůtek a rukávy zdobené bordurou
  • jemná, splývavá tylová sukně
  • šaty mají všitou podprsenku
  • šaty vám ušijeme přesně na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá
  • na šatech je možné provést drobné úpravy střihu, např. hloubku výstřihu, délku rukávů a pod.

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

14 990 Kč
Na objednání 2-3 měsíce

Tyto svatební šaty jsou ušité z krásné vintage krajky s podílem bavlny. Dlouhá řasená sukně je ušitá z jemňoučkého tylu. Šaty jsou vhodné pro nevěsty, které vyhledávají neformální bohémsky styl svatby. Šaty mají všitou podprsenku a zip na zádech. Model: 00117020700

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Materiál

Materiál krajka a jemný tyl. Složení materiál: krajka 70% bavlna + 30% polyester. Tyl a podšívka 100% polyester.

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání je 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)