Quantcast

Svatební šaty s rukávy ELLIE PLUS

  • Elegantní svatební šaty s krajkovým živůtkem,
  • příjemná měkoučká elastická krajka na živůtku a rukávech,
  • šaty mají klasický kulatý výstřih a menší V výstřih na zádech,
  • je možné si vzít vlastní podprsenku,
  • šaty vám ušijeme na míru, abyste byla ve svůj velký den dokonalá,
  • můžeme provést i drobné úpravy, například změníme tvar výstřihu, barvu podšívky, materiál sukně…

Snímka obrazovky 2019-01-19 o 11.57.09

21 300 Kč
Můžeme doručit do:
2.3.2022
Na objednání 2-3 měsíce

Dáváte přednost jednoduchosti a prosté eleganci? Pak by pro vás mohly být ty pravé svatební šaty Ellie.

Byly stvořeny pro elegantní nevěstu a formální svatbu. Podtrhnou vaši krásu a nebudou ji rušit příliš nápadnými detaily. Hlubší výstřih na zádech však oživí jejich jednoduchost a zároveň připomene vaši ženskou krásu.

Dlouhé krajkové rukávy jsou elastické a měkké, střih nabízí dostatek volnosti. Díky tomu si svůj nezapomenutelný den vychutnáte v maximálním pohodlí.

Šaty je možné ušít i s barevnou podšívkou pod tylovou sukní. 

Materiál

Materiál krajka + satén 100% polyester.

TYTO SVATEBNÍ ŠATY ŠIJEME POUZE NA ZAKÁZKU

Údržba

Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Žehlit šaty je možné pouze na nejnižší teplotu.

Termín dodání na dlouhé svatební šaty je cca 2-3 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Šaty je možné ušít i s jinou barvou podkladové podšívky (bílá, smetanová, růžová, tělová a pod..). V případě zájmu o jinou barvu nás prosím kontaktujte.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Záleží nám na tom, aby naše tvorba byla šetrná k životnímu prostředí a proto v co největší míře využíváme lokální dodavatelé materiálů a šaty šijí vyučené české krejčové. Taky nám záleží na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme "recyklaci" vaších svatebních šatů. Šaty je možné obarvit, nebo přešít na nesvatební šaty. Možnosti úprav a detaily probereme na osobní zkoušce vaších budoucích šatů :-)