Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

VESPERA PLUS

  • elegantní jednoduché svatební šaty
  • doplněné o šifonový "kabátek"
  • přední v výstřih na šatech je doplněný lodičkovým výstřihem kabátku
  • zadní díl šatů je z krajky, kterou mírně zakrývá šifon kabátku
  • vázaní je v pase na širší stuhu, která vám zvýrazní pas a mašličku na zádech
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly
Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
9.10.2024
24 300 Kč
VESPERA PLUS

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Vespera" reprezentují skvost v jednoduchosti a eleganci, ideální pro nevěstu, která touží po sofistikované a zároveň neformální eleganci. Hlavní šaty nabízejí krásně propracované linie, zatímco šifonový "kabátek" jim dodává nádech kouzla a tajemství. Lodičkový výstřih kabátku ladně doplňuje výstřih hlavních šatů, což vytváří nádhernou harmonii a podtrhuje ženskost. Zadní část šatů skrývá nádhernou krajkovou část, která je lehce skrytá pod šifonovým kabátkem, což přidává šatům vznešený a romantický touch. Vázaní šatů v pase na širší stuhu není jen praktickým detailem, ale také zvýrazňuje pas a dodává šatům jemný ženský vzhled s roztomilou mašličkou na zádech. Aby byla vaše svatební den dokonalý a vy jste se cítila naprosto skvěle, šaty Vespera vám ušijeme přesně na míru.

Materiál
Materiál jemný splývavý šifon 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty