Quantcast
Objednávky na svatební šaty ještě přijímáme s termínem dodání od července a později.

ZARA

  • svatební šaty s crop topem
  • bohatá šifonová kolová sukně do pasu
  • sukně doplňena o třpytivý flitrovaný crop top
  • zadní strana topu je volně přeložená a elegantně odkrývá záda
  • šaty vám ušijeme na míru, aby perfektně sedly

Uvedená cena je pro ušití šatů na míru a následné ZAKOUPENÍ.
Nově si u nás můžete nechat šaty ušít na míru a následně pouze ZAPŮJČIT.

Cena zapůjčení je 19.200Kč.

Dostupnost Na objednávku do 3-4 měsíců
Můžeme doručit do:
9.10.2024
24 200 Kč

Ušito poctivě a s láskou

Lokální a udržitelné

Jemné a přirozené

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí

Svatební šaty "Zara" nabízí novou dimenzi elegance se svým jedinečným designem crop topu. Opulentní kolová sukně z jemného šifonu krásně kontrastuje s třpytivým flitrovaným crop topem, který dodává jiskru celkovému vzhledu. Speciálním prvkem je zadní strana topu, která je s grácií přeložená, odhaluje tak vaše záda s nádechem rafinovaného glamouru. Aby tento kousek opravdu dokonale lichotil vašim křivkám, ušijeme je přímo na vaše míry. Zara šaty nabízejí svůdnou kombinaci tradičního a moderního, a tak budete v centru pozornosti na váš velký den.

Materiál
Materiál jemný splývavý satén 100% polyester + lehounká podšívka 100% polyester.

Údržba
Šaty doporučujeme čistit profesionálně, případně prát ručně ve vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Šaty nežehlete.

Vzorkové svatební šaty na zkoušku doma
Máte to k nám daleko? Nebo vám nesedí termíny zkoušení v salonu? Tak právě pro vás jsme si připravili možnost zkoušení vzorkových šatů z pohodlí domova. Více informací najdete v kategorii vzorkové svatební šaty.

Termín dodání
Svatební šaty vám ušijeme za cca 3-4 měsíce od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn množstvím aktuálně přijatých objednávek. Pokud šaty potřebujete urgentně, neváhejte nám napsat a my uděláme všechno, co je v naších silách, abychom Vám šaty dodali včas.

Udržitelná móda a ochrana životního prostředí
Záleží nám na tom, aby vaše vysněné šaty nezůstaly po svatbě ležet na dně skříně. Proto nabízíme možnost jejich obarvení nebo přešití na letní či plesové šaty. O službě recyklace svatebních šatů si s vám rádi povíme víc na osobní zkoušce vašich budoucích svatebních šatů.

 

Podobné produkty